Skip to main content

Bozburun Yarımadası Yürüyüs ve Gezi Rehberi

Bozburun Yarımadasında ‘Nerelerde yürüyüş yapılabilir?’, ‘En iyi koşu parkurları neler?’, ‘Kamp kurmak için ideal yerler nereler?, ‘Bölgede görmeye değer neler var?’ gibi bir çok soruya cevap bulabileceğiniz kapsamlı bir gezi rehberi. Sıradanın dışında bir tatil ve macera arayanlar için harika bir başvuru kitabı.

Rehber Kitap ile beraber 1:65000 ölçekli bir harita da yer alıyor.

 

Datça yarımadası Yürüyüs ve Gezi Rehberi

Datça Yarımadasında ‘Nerelerde yürüyüş yapılabilir?’, ‘En iyi koşu parkurları neler?’, ‘Kamp kurmak için ideal yerler nereler?, ‘Bölgede görmeye değer neler var?’ gibi bir çok soruya cevap bulabileceğiniz kapsamlı bir gezi rehberi. Sıradanın dışında bir tatil ve macera arayanlar için harika bir başvuru kitabı.

Rehber Kitap ile beraber 1:65000 ölçekli bir harita da yer alıyor.

 

Latmos Dagları Yürüyüs ve Gezi Rehberi

Antik adıyla Latmos, günümüzdeki adıyla Beşparmak Dağları Gezi ve Rehber Kitabı bu yaz içerisinde çıkıyor.  Kitapta yürüyüş, gezi, bisiklet ve koşu rotalarıyla bölgede yapılabilecek tüm alternatif aktivitelere yer verdik. 
Kitapla beraber bölgenin en detaylı 1:65000 haritası da veriliyor olacak. 

 

Rehber Kitap

Karia Yolu rehber kitabının Türkçe baskısı tükenmiş durumdadır. İlerleyen aylarda her bölüm için detaylı bilgilerin yer aldığı ayrı ayrı kitaplar basılacaktır. 

Bu süre içinde kitabı incelemek isteyenler, kitabın izlenebilir hali için yandaki fotoğrafın üzerine tıklayabilirler. 

PubHTML5 LightBox Embed Demo

Koordinatlar

Karia Yolu üzerinde yapılan çalışmalar sonucunda her 5 metre de bir GPS aracılığı ile koordinatlar kaydedilmiştir. Her ne kadar rota iyi işaretlenmiş olsa da, hızlı gelişen bir bölge olduğu için inşaat, yol yapımı, doğal felaketler sonrasında işaretler kaybolabilmektedir. Bu nedenle yanınızda işaretlerin yüklü olduğu bir GPS taşımayı veya CepTelefonunuza indirebileceğiniz uygulamalar sayesinde bu koordinatları bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. 


GPS: Bilgisayarınıza indirdiğiniz bu dosyayı cihazınıza aktarmak için Garmin Basecamp uygulamasını kullanabilirsiniz.
 
Cep Telefonu: Günümüzde birçok cep telefonunda GPS özelliği bulunmaktadır. İndirilen koordinatları telefonunuzda görebilmeniz için OSMAnd, GAIAGPS, Maps.me veya WIKILOC uygulamasını indirebilirsiniz. 
   
Koordinatları indirmek için aşağıdaki linklere tıklayınız.
GPX       |            KML      |   Tek Tek Rotalar    | WIKILOC

SOSYAL MEDYAMIZ